برای اینکه صورت چاق تر داشته باشیم چه کنیم ؟

برای اینکه صورت چاق تر داشته باشیم چه کنیم ؟

برای اینکه صورت چاق تر داشته باشیم چه کنیم ؟
همه ما دوست داریم صورتمان جذاب تر و زیبا تر به نظر برسد ، در این مابین باید بدانیم که راهکارهای زیادی وجود دارد که این را برای ما عملی سازد . همانطور که همه ما می دانیم صورت های که لاغر هستند و فرورفته هستند نمی توانند زیبایی و جذابیت خاصی داشته باشند پس بسیاری از ما به دنبال ان هستیم تا صورت خود را از این حالت خارج کنیم در ادامه ما به شما راهکارهای را معروفی می کنیم که می توانید به وسیله این راهکارها از این وضعیت رهایی پیدا کنید .
بیشتر مواقع در قسمت های از صورت که لاغرتر هستند یا تیره هستند لاغرتر به نظر می آید پس خانم های محترم باید دقت کنند اگر صورت شان لاغر می باشد تا جایی که امکان دارد این قسمت های صورت را باز تر و روشن تر نشان دهند تاصورت آنها پرتر به نظر آید .

روش هایی برای داشتن صورت چاق

در ادامه با ارائه راهکارهای آرایشی با ما همراه باشید :

1)    اگر از کرم پودر استفاده می کنید باید حتما از کرم پودرهای استفاده کنید که 2 درجه از پوست شما روشن تر باشند .

2)    توجه داشته باشید که ابرو به عنوان یکی از قسمت های مهم صورت می باشد پس به مدل آن دقت نمایید این مدل باید به صورت پهن ، بلند و گوشه آن کمی به قسمت بالایی و همچنین صاف باشد.

3)    دقت کنید همیشه از رژلب و یا سایه های استفاده نمایید که دارای رنگ بسیار روشن باشند .

4)    همیشه در کنار ریمل سعی کنید از مژه مصنوعی برای افزایش زیبایی آن استفاده کنید .

5)    زمانی که از خط چشم استفاده می کنید دقت کنید هیچ وقت آن را به سمت بالا بکشانید زیرا صورت شما جلوه ی زیبایی پیدا نخواهد کرد سعی کنید به دو طرفد صورت مایل باشد .

6)    رژ گونه می تواند یکی دیگر از قسمت های مهم ارایش باشد . دقت کنید زمانی که از رژ گونه استفاده می کنید حتما کمی حالت خنده به صورت خود بدهید و سپس از آن استفاده کنید و قسمت های که کمی برآمدگی از خندیدن دارد را به وسیله برسی که پهن باشد  به دو طرف صورت مخصوصا قسمت گوش ها رژگونه را بزنید تا به این واسطه صورت شما برجسته تر و پرتر به نظر آید .

7)   برای داشتن صورت چاق و زیبا ارایش کردن مو در قسمت های بالای سر تا بالای گوش ها باعث می شود تا صورت و گردن را بزرگتر به نظر آید . افراد لاغر باید دقت داشته باشند که هرگز موهای خود را به سمت بالا نبندد زیرا این کار باعث می شود که صورت شان همانطور لاغر به نظر آید برای این افراد مدل مو باز و شلوغ توصیه می شود علاوه بر این مطالب برس زدن مو به سمت بیرون باعث زیبایی چهره ی آنها می شود .

8)    برای چاق تر نشان دادن باید ابروهای پهن و کمی کوتاه داشته باشید .

9)    فراموش نکنید استفاده برای داشتن صورت چاق از مژه مصنوعی همراه باعث بهتر و زیباتر شدن چهره می شد . اما در این کنار باید فراموش نکنید که خط چشم و ریمل هم به زیبایی صورت کمک میکند و باعث می شود چهره تان پر تر و چشم هایتان زیباتر به نظر آید .

10)    دقت کنید که برای داشتن صورت چاق پر کردن قسمت های داخل چشم به واسطه مدادهای تیره رنگ باعث می شود صورت شما لاغرتر و چشم هایتان تیره تر به نظر آید .

11)    اگر از کرم‌پودر، پنکیک یا رژگونه‌های تیره استفاده می کنید فراموش نکنید که سن شما با این کار بیشتر نشان داده می شود و همچنین موجب می شود که شفافیت صورت شما از بین برود . با افزایش سن ، صورت دچار تیره شدن اطراف چشم و گونه ها می شود و این مسئله به عنوان یکی از عواملی هست که خانم ها آن را به عنوان مشکل می شناسد اما در برابر این مشکل شما می توانید از پس از آرایش کردن کمی کرم پودر براق را با انگشت سبابه خود به آرامی به دور چشم ها و نواحی تیره رنگ بکشید .

12)    به افرادی که صورت خشک داشته اند توصیه می شود که حتما پیش از اینکه آرایش کنند از مرطوب کنندها با پایه چربی کمک بگیرند زیرا آرایش روی پوست های خشک نمی ماند و زمانی که چروک ها نمایان شود صورت نیز لاغرتر جلوه می دهد .

13)    سعی کنید از خط لب های استفاده کنید که تیره تر از لبتان باشد به این شکل کمک می کنید تا لب تان حجیم تر و صورت تان پرتر و حجیم تر به نظر بیاید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *