لیزر موهای زائد زیر بغل

خلاص شدن از موهای زائد برای اکثر مردم راههای متفاوتی دارد. به خصوص موهای زائد زیر بغل که رشد چشمگیر آن گاهی باعث شیو شدن مو به دو مرتبه الی سه مرتبه در هفته نیز میرسد. با توجه به پیشرفت روزافزون علوم، هنوز دلیلی برای موهای زیر بغل پیدا نشده است و آن را در رده موهای زائد طبقه بندی میکنیم.

لیزر موهای زائد زیر بغل

لیزر موهای زائد زیر بغل

روش های زیادی برای خلاصی از موهای زائد مورد استفاده است. که استفاده از هرکدام مزایا و معایب خود را داراست. استفاده از تیغ گرچه سریع و قابل دسترس است ولیکن باعث ایجاد جوش های چرکین پوستی میگردد. همچنین استفاده از وکس به مرور باعث شل شدن پوست میگردد. هیچکدام از روش ها نتوانسه اند به طور کامل رضایت ایجاد کنند.

آیا لیز موهای زائد زیر بغل خطرناک است؟

لیزر موهای زائد زیر بغل نه تنها باعث آسیب به غدد لنفاوی نمیگردد. بلکه بعد از گذشت دوره ی لیزر قابل بازگشت نیز نمیباشد. طی 25 سال تجربه استفاده از لیزر برای موهای زائد زیر بغل با قطعیت میتوان گفت خطری برای غدد لنفاوی زیر بغل نداشته و راه مطمئن و بی بازگشتی برای رهایی از موهای زائد میباشد.

دلیل بی خطر بودن لیزر، نور بودن ماهیت آن است . البته عمق نفوذ لیزر در پوست نیز بی تاثیر نیست. لیزر موهای زائد زیر بغل نفوذ حداقلی به پوست دارد و آسیبی به بافت پوست نمیزند. در لیزر موهای زائد ، هدف رنگدانه های فولیکول مو است و آسیبی به بافت پوست نمیرسد.

مشاهدات بر روی افرادی که لیزر موهای زائد زیر بغل داشته اند حاکی از آن است که این افراد شکایت کمتری نسبت به تعریق بدن خود دارند. همچنین به شفاف شدن پوست خود نسبت به قبل از لیزر اشاره داشته اند.

تعداد جلسات مورد نیاز بنا به رنگ پوست و ضخامت موی افراد بین 4 تا 8 جلسه میباشد. هرچه کنتراست بین رنگ پوست و رنگ موی افراد بیشتر باشد، زودتر به نتیجه میرسد.

مدت زمان هر جلسه لیزر موهای زائد زیر بغل متوسط 6 تا 8 دقیقه است و دردی حس نمیشود. معمولا پس از دو روز از گذشت زمان لیزر موهای زائد زیر بغل ، ریزش گسترده موها شروع میگردد. این ریزش طی 4 جلسه خود را به طور کامل نشان میدهد.

گفتنی است لیزر موهای زائد زیر بغل باعث از بین رفتن موهای زیر پوستی نیز میگردد. همچنین منافذ پوستی باز را از بین میبرد و زیر بغل یکدست میگردد. این نکته در بین بانوان اهمیت زیادی را داراست.

توصیه های قبل از لیزر موهای زائد زیر بغل

تا 6 هفته قبل از شروع پروسه لیزر، از وکس و موم استفاده نمائید.

اگر در حین پروسه برنزه نمودن بدن خود هستید و یا کمتر از 6 هفته در معرض آفتاب موثر بوده اید دست نگه دارید.

بهتر است ناحیه زیر بغل یک روز قبل از پروسه لیزر با تیغ شیو شده باشد.

 

کلینیک زیبایی دکتر هنرور

کلینیک زیبایی دکتر هنرور با تکیه بر تجربه چندین ساله خود و با استفاده از کادر مجرب پزشکی آماده ارائه خدمات زیبایی پوست و مو به شما عزیزان می باشد.

لیزر موهای زائد , میکرونیدلینگ , آر اف فرکشنال , بلفاروپلاستی , لیفت پلک با پلاسماجت لاغری موضعی با دستگاه , میکرودرم ابرژن

برای اطلاع از قیمت لیزر مو ، مشاوره پزشکی و هماهنگی برای مراجعه حضوری با ما تماس بگیرید

٠٢١٦٦٥٦١٦٨٧     –     ٠٩٣٥٩٠٩٠٩٨١

تلگرام کلینیک زیبایی دکتر هنرور

به کانال ما در تلگرام بپیوندید

 

 عوارض لیزر موهای زائد

همانطور که در بالا اشاره شد، لیزر، نور متمرکز شده ای است که به رنگدانه فولیکول مو تابیده میشود و آن را از بین میبرد. به خاطر نفوذ حداقلی لیزر ، عارضه ای بر روی پوست و نواحی داخلی ایجاد نمی نماید.

نور لیزر هر چیز تیره رنگی را گرم میکند و میسوزاند. موی تیره رنگ داخل فولیکول با تابیده شدن لیزر به آن گرم شده و سوزانده میشود. دانستن این موضوع جالب است که بدانید مو در بدن دارای چرخه استراحت و رشد است. مدت زمان زیادی مو در فاز استراحت میباشد.

تعداد موهای در فاز استراحت و  در فاز رشد نیز مشخص نیست. برای همین منظور تعداد جلسات متوالی و با فاصله زمانی مشخص برای لیزر موهای زائد در نظر گرفته شده است. زیرا مو در فاز استراحت تاثیری از لیزر نمیگیرد. ولی وقتی همان مو در فاز رشد باشد لیزر بر روی آن تاثیر میگذارد و از بین خواهد رفت.

لیزر موهای زائد بکینی

لیزر موهای زائد بکینی یا لیزر موهای زائد اندان تناسلی یکی دیگر از پرطرفدارترین لیزر موهای زائد است. این روش درمان علاوه بر خلاصی از موهای زائد به روشن تر شدن ناحیه لیزر شده و حذف موهای زائد کمک شایانی میکند. این مهم نقش به سزایی در کیفیت روابط نیز داراست.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *