دستگاه لیزر کیوسوییچ Qswitch Neosys (لیزر q switch) برای از بین بردن تاتو و رنگدانه های صورت و بدن طراحی و ساخته شده است . به طور معمول برای پاک کردن تاتو و پاک کردن خالکوبی از لیزر کیوسوئیچ استفاده می شود که عملکرد این لیزر به این صورت است که ذرات رنگ داخل پوست را منفجر می کند و آنها را به ذرات ریز تبدیل می کند.

این ذرات توسط سلول های لاشه خوار برداشته شده و کم کم دفع می شوند، لذا عمل اصلی پاک شدن رنگ تتو را سلول های ایمنی خود تتو انجام می دهند و درواقع رنگ های ریز شده را ریزه خواری کرده و از بین می برند .

راه های پاك كردن تتو یا پاك كردن خالکوبی

از  روش های زیر برای پاک کردن تاتو و خالکوبی استفاده می شود.

 • جراحی ، كه همان برداشتن محل خاكوبی و سپس بخیه زدن محل مورد نظر می باشد .
 • درمابرژن مكانیكی كه همان تراشیدن محل خالكوبی است و با سایش پوست رنگ داخل پوست تدریجا خارج می شود .
 • میكرودرم ابرژن كه توسط میكرو كریستالهای اكسید آلومینیوم منجربه تراشیده شدن سطحی پوست می شود و فقط برای خالكوبیهای بسیار سطحی كاربرد دارد .
 • خارج كردن شیمیائی رنگ توسط یك خمیر خاص كه در این روش خمیر مخصوص به محل خالكوبی مالیده می شود و سپس پوست به طور سطحی سوراخ سوراخ می شود و سپس مجددا خمیر مالیده می شود كه التهاب رخ می دهد و رنگ خارج می شود .
 • سرما درمانی یا ( کرایوتراپی ) كه توسط نیتروژن مایع محل خالكوبی دچار تاول شده و سپس منجر به خروج رنگ می شود .
 • استعمال اسیدهای شمیائی شامل فنل ، TCA ، اسید تانیك ، نیترات نقره و سرانجام لیزر درمانی شامل لیزر لایه بردار مثل CO2 ، و لیزر غیر لایه بردار مثل لیزر کیوسوییچ .

از میان روشهای فوق بجز لیزر کیوسوییچ مابقی می تواند جوشگاه های بدی ایجاد كند و نتیجه خوبی از نظر زیبائی به همرا نداشته باشد .

معمولا خارج كردن رنگ نیاز به تكرار جلسات دارد و اگر بیمار اصرار به پاك كردن در یك جلسه باشد منجر به گذاشتن اثر ( جای زخم و اسكار ) خواهد شد. امروز پزشكان لیزر کیوسوییچ Qswitched Neosys را بهترین و موثرترین روش پاك كردن خالکوبی و تتو می دانند.

پاک کردن تتو با لیزر کیوسوئیچ

بهترین روش پاک کردن تتو

بنابراین بهتر است از روش مناسب که استفاده از لیزر کیوسوییچ است، استفاده کنید . خوشبختانه در سال های اخیر با پیشرفت تکنولوژی و ورود لیزرها به این عرصه، با استفاده از لیزرهای فرکشنال CO2 و لیزر اربیوم و کیوسوییچ به راحتی می توان رنگ های تاتو را از داخل پوست خارج کرد . به طور معمول برای پاک کردن تاتو از لیزر کیوسوئیچ استفاده می شود که نحوه عملکرد این لیزر به این صورت است که ذرات رنگ داخل پوست را منفجر می کند و آنها را به ذرات ریز تبدیل می کند . این ذرات توسط سلول های لاشه خوار برداشته شده و کم کم دفع می شوند، لذا عمل اصلی پاک شدن رنگ تاتو را سلول های ایمنی خود تاتو انجام می دهند و درواقع رنگ های ریز شده را ریزه خواری کرده و از بین می برند .

کاربردهای لیزر کیوسوئیچ Neosys Qswitch :

 1. حذف و پاک کردن تتو و خالکوبی صورت و بدن
  2. حذف خالکوبی و خال های مادر زادی بدن و صورت
  3. حذف لکهای پوستی و کبودی ، لکه های قهوه ای
  4. حذف خال و کک و مک پوست بدن و صورت
  5. درمان ضایعات پیگمانته سراسر بدن و صورت
  6. پاک کردن تتوها در طیف رنگی متفاوت
  7. درمان ملاسما و Freckles بصورت کامل
  8. درمان Nevus of Ota بصورت کامل

ویژگیهای لیزر کیوسوییچ :

دو طول موج 1064 و 532 نانوتری
انرژی 1500 میلی ژول در 1024 نانومتر
مجهز به هندپیس جوانسازی بدون آسیب رساندن به سطح پوست

برداشتن خال با لیزر کیوسوییچ

طول جلسات لازم برای پاک کردن تتو ابرو 1-3 جلسه و پاک کردن تتوی بدن 6-8 جلسه می باشد . در صورت وجود عناصر فلزی در رنگدانه تاتو این رنگدانه ها توسط کیوسوییچ شکسته نخواهد شد و باید از ترکیب میکرونیدلینگ و داروی رژووی استفاده شود.

کلینیک زیبایی دکتر هنرور

کلینیک لیزر مو و زیبایی دکتر هنرور مجهز به دستگاه های استاندارد روز دنیا در زمینه خدمات زیبایی و کادری مجرب و متخصص می باشد. خدمات ما شامل موارد زیر می باشد :

لیزر موهای زائد , میکرونیدلینگ , آر اف فرکشنال , پلاسما جت , لیفت پلک با پلاسماجت  , لاغری موضعی با دستگاه , میکرودرم ابرژن ، هایفوتراپی

برای تعیین وقت ویزیت و یا مشاوره می توانید با مشاره های ما تماس بگیرید.

٠٢١٦٦٥٦١٦٨٦ – ٠٢١٦٦٥٦١٦٨٧ – ٠٩٣٥٩٠٩٠٩٨١

قیمت لیزر کیوسوییچ

هزینه لیزر کیوسوییچ به چه صورت است؟ نیازی نیست نگران هزینه پاک کردن تتو باشید. چرا که با لیزر کیوسوییچ، هزینه پاک کردن تاتو تا حد زیادی متناسب شده است. لکه های رنگی پوست، کک و مک، تتو های جا خوش کرده روی پوست بدن، لکه ها و خال های پیری همگی ممکن است ظاهری غیر قابل قبول را در پوست ایجاد کنند و به نوعی آزار دهنده باشند. لیزر کیوسوییچ با فناوری پیشرفته و جالب توجهی توانسته است پایانی باشد بر تمام نارضایتی های افرادی که با لکه ها و خال های پوستی خود دچار مشکل هستند. فناوری لیزر کیوسوییچ به دلیل حساسیت بالا و جلوگیری از آسیب رسیدن به بافت های پوستی، کمترین تماس را با پوست دارد و پرتو های لیزری با طول موج بسیار کوتاه صرفا به قسمت های مورد نظر می رسند. به این ترتیب بدون کمترین آسیبی صرفا لکه های مورد نظر کمرنگ تر شده و از بین می روند. تسریع ظهور آثار بهبودی از مزیت های اصلی این لیزر است که تعداد جلسات مراجعه و به تبع آن صرف هزینه کمتر را در پی خواهد داشت. لیزر کیوسوییچ تاکنون به عنوان یکی از موثر ترین روش های رفع انواع لکه های پوستی شناخته شده است. شما می توانید جهت اطلاع از قیمت پاک کردن تتو و قیمت لیزر کیوسوییچ با ما در کلینیک دکتر هنرور در تماس باشید.

 

 

 

 

 

.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *