از لیزر موهای زائد می ترسم

برخی افراد نسبت به هر کاری که تاکنون انجام نداده اند دچار فوبیا می شوند. ولی به محض اینکه آن ترس را کنار بگذارند و آن کار را تجربه کنند متوجه می شوند که ترسشان موردی نداشته است.برخی افراد این ترس را در مورد لیزر موهای زائد دارند. هیچ دلیلی ندارد که از انجام ليزر موهاى زائد بترسيد.

تكنولوژى در پزشكى به معناى ارائه روشهايى جديد است كه در كنار راحت و در دسترس بودن خدماتى بدون عارضه و آسان و در عين حال موثر براى بيمار يا مراجعه كننده به ارمغان بياورد.

از لیزر موهای زائد می ترسم

از لیزر موهای زائد می ترسم

اولین دستگاه های لیزر موهای زائد دردناک بودند

در زمينه كاهش موهاى ناخواسته ،در ابتدا ليزرها و سيستم هاى نورى وارد بازار شدند كه بسيار دردناك بودند و در بسيارى موارد باعث سوختگى و عارضه مى شدند و همچنين به تعداد جلسات زيادى نياز داشتند ،با پيشرفت تكنولوژى و ورود دستگاههاى جديد اين مشكلات تا حد زيادى برطرف شده است اما همچنان شاهد آن هستم كه بسيارى از مراجعين در اولين جلسه مراجعه با ترس و نگرانى فراوان مراجعه مى كنند و دليل آن را شنيدن داستانهاى ترسناك از دردناك بودن ليزر و ايجاد سوختگى و عارضه در دوستان و نزديكان خود مى دانند ،و بعد از اطمينان خاطر و تضمينى كه به آنها مى دهم جلسه اول رو بدون هيچ گونه مشكلى طى مى كنند و تعجب مى كنند كه چرا تا بحال براى ليزر موهاى زائد اقدام نكرده بودند و چرا ديگران تا اين اندازه آنها را ترسانده بودند.

چرا از لیزر موهای زائد می ترسم ؟!؟

جواب سوال اين است :

  • تبليغات اشتباه
  • استفاده عموم از تكنولوژى هاى قديمى
  • برندسازى دستگاههاى خاص بدون توجه به رنگ پوست و جنس موهاى نژاد ايرانى

عوارض لیزر الکساندرایت | سوختگی با لیزر

با اينكه قبول دارم ليزر الكساندرايت قوى ترين ليزر در زمينه ليزر موهاى زائد مى باشد اما معتقدم اين ليزر براى بيشتر افراد ايرانى بسيار نامناسب است زيرا اكثر افراد داراى طيف پوست گندمگون تا سبزه هستند و حتى افرادى كه پوست سفيد و روشن دارند در بعضى نواحى مثل ناحيه بيكينى و زيربغل داراى تيرگى مى باشند كه همين مسئله ليزر الكساندرايت را نامناسب مى سازد.

اكثر دستگاههاى الكساندرايت دردناك هستند و بخصوص در افراد با پوست سبزه سوختگى ايجاد مى كنند و در نواحى با پوست تيره و يا موهاى نازك فاقد جوابدهى مى باشند،دستگاههايى هم كه داراى كولينگ قوى گازى معروف به الكس سرد هستند دردناك نيستند اما بدليل اينكه كاملا حس درد را از بين مى برند ،فرد احساس درد كه عاملى هشدار دهنده در مورد سوختگى است را مختل مى كند و فرد چند ساعت پس از اتمام كار متوجه بروز سوختگى مى شود.

ليزرهاى دايود بر پوستهاى تيره موثر تر هستند اما دردناك بوده و گاها باعث بروز سوختگى مى شوند.

عوارض لیزر موهای زائد با دستگاه الکساندرایت , سوختگی با لیزر , مضرات لیزر مو , از لیزر موهای زائد می ترسم

عوارض لیزر موهای زائد با دستگاه الکساندرایت , سوختگی با لیزر , مضرات لیزر مو
, از لیزر موهای زائد می ترسم

امروزه جديدترين تكنولوژى در ليزر موهاى زائد دايود ليزر الكس مى باشد كه طول موج ليزر الكس يعنى ٧٥٥ نانومتر در ليزر دايود قرار داده شده است كه باعث مى شود دستگاه با قدرت بالا ،بدون درد و سوختگى و با سرعت بالا در هر جلسه در طى نهايتا ٤-٦جلسه موها را از بين ببرد و جلسات شارژ طولانى داشته باشد.

در مطب دكتر مهسا هنرور ،با خيال راحت بدون كوچكترين نگرانى ،جلسات ليزر را بدون كوچكترين درد و عارضه انجام خواهيد داد. ليزر مو نواحى حساس مثل بيكينى و صورت توسط پزشك و ساير نواحى توسط تكنسين كاملا آموزش ديده و باسابقه تحت نظارت دقيق و مستقيم پزشك انجام خواهد شد.

قبل از هر جلسه مشاوره دقيق انجام خواهد شد و روند كاهش موها بدقت بررسى مى شود و در صورت لزوم در صورت وجود اختلال هورمونى اقدامات لازم و به موقع انجام خواهد شد.

براى مشاوره درباره ليزر موهاى زائد و كليه خدمات زيبايى ،جوانسازى و لاغرى با مشاوران ما با شماره ٦٦٥٦١٦٨٧-٦٦٥٦١٦٨٦تماس حاصل نماييد.

خدمات ما : لیزر موهای زائد , میکرونیدلینگ , آر اف فرکشنال , بلفاروپلاستی , لیفت پلک با پلاسماجت لاغری موضعی با دستگاه , میکرودرم ابرژن

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *