آر اف برای لاغری

تكنولوژى آر اف در لاغرى موضعى روشى مطمئن و بى عارضه در برطرف كردن چربى موضعى و رفع سلوليت است. اين روش مناسب افرادى است كه اندامى متناسب دارند ولى داراى حد خفيف تا متوسط چاقى موضعى و سلوليت مى باشند. از آراف مى توان در رفع چاقى موضعى شكم ،پهلو ها ،پشت كمر ، رانها ، بازوها ، و باسن استفاده كرد.

در اين روش امواج راديو فركوئنسى در عمق بافت چربى تبديل به گرما مى شوند و با شكستن پيوند چربى و اتساع سلول چربى ،در نهايت باعث انهدام سلول چربى و خروج چربى از بافت مى شوند. در نهايت بتدريج چربى از بدن خارج مى شود به طورى كه بعد از دو هفته شاهد كاهش حجم توده چربى خواهيم بود. قبل از شروع كار ،طى جلسه مشاوره حجم توده چربى و تعداد جلسات لازم تعيين مى شود.

شرح حال دقيق گرفته مى شود و در صورت لزوم آزمايش عملكرد كبد و ميزان چربى خون درخواست مى شود.چنانچه به تازگى آزمايش انجام داده اطد حتما آزمايشات را در جلسه مشاوره همراه داشته باشيد. در صورت لزوم دارو جهت كاهش چربى خون و داروى گياهى جهت بهبود عملكرد كبد تجويز خواهد شد. طى دوران انجام آراف حتما بايد مصرف آب فراوان در حد ٢-٣ ليتر در روز ،انجام فعاليت ورزشى هوازى شامل پياده روى،شنا و يا بدنسازى داشته باشيد . بايد رژيم غذايى فاقد چربى را رعايت نماييد . بسته به حجم توده چربى جلسات از بيست دقيقه تا يكساعت خواهد بود و لازم است در هفته دو تا سه جلسه منظم ، آراف انجام شود.

میکرونیدلینگ دکتر هنرور

کلینیک لیزر مو و زیبایی دکتر هنرور مجهز به دستگاه های استاندارد روز دنیا در زمینه خدمات زیبایی و کادری مجرب و متخصص می باشد. خدمات ما شامل موارد زیر می باشد :

لیزر موهای زائد , میکرونیدلینگ , آر اف فرکشنال , بلفاروپلاستی , لیفت پلک با پلاسماجت لاغری موضعی با دستگاه , میکرودرم ابرژن

برای تعیین وقت ویزیت و یا مشاوره می توانید با مشاره های ما تماس بگیرید.

٠٢١٦٦٥٦١٦٨٧  –  ٠٩٣٥٩٠٩٠٩٨١

.

زمان درمان با آر اف

معمولا حداقل شش تا هشت جلسه لازم است و ممكن است دو تا سه پكيج هشت جلسه اى لازم باشد . طى هر جلسه ،يك چهارم زمان انتهاى كار به ليفت اختصاص داده مى شود و به اين ترتيب از شل شدگى و افتادگى پوست جلوگيرى مى شود.

در روز انجام كار از دو ساعت قبل تا دو ساعت بعد ،نبايد غذا خورده شود و در اين مدت مرتب آب بنوشيد .

موارد منع مصرف آر اف

  • انجام آراف ناحيه شكم در زمان منس امكان پذير نيست.
  • باردارى
  • وجود پيس ميكر (ضربان ساز قلبى)
  • وجود شىء فلزى بدن
  • وجود زخم فعال در ناحيه درمان
  • بدخيمى ها
  • كبد چرب
  • چربى خون بالا

انجام آر اف كاملا بدون درد و ناراحتى مى باشد و چنانچه بيماريابى صحيح انجام شود هيچ گونه عارضه اى ندارد و كاملا موثر مى باشد و در صورت رعايت رژيم غذايى مناسب و داشتن فعاليت ورزشى كافى ،بازگشت ناپذير است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *