پاكسازى پوست به روش سلن

پاكسازى پوست به روش سلن : پوست اولین سد دفاعی بدن محسوب می‌شود و چند وظیفه مهم را بر عهده دارد که یکی از این وظایف دفع سموم بدن و مواد زیان آور از طریق پوست است که به طور عمده از طریق غدد عرق موجود در پوست صورت می‌گیرد.

بنابراین پوست شما از هر نوعی که باشد باید هر ماه یک بار پاکسازی روی آن انجام شود تا تمام منافذش تمیز شود. پاکسازی باعث می‌شود آلودگی‌های سطحی و لایه اضافی که بر اثر نشستن گرد وغبار بر روی پوست به وجود آمده است از بین برود.

 

آبرسانی به روش سلن

دانه‌های سر سیاه از سطح پوست برداشته شود و مواد معدنی و اکسیژن دار به لایه درم پوست (لایه‌ای درونی که زیر سطح پوست قرار دارد و حاوی کلاژن است) برسد. در نتیجه این عمل باعث جوان سازی، تازه و شاداب شدن پوست می‌شود.

در پاكسازى پوست به روش سلن آبرسانی باعث افزایش رطوبت پوست می شود که برای رطوبت رساندن به لایه بیرونی بسیار مفید است آبرسانی برای پوست های خشک نیز بسیار مفید است و مانع از چروک زود رس می شود.

 

میکرونیدلینگ دکتر هنرور

کلینیک لیزر مو و زیبایی دکتر هنرور مجهز به دستگاه های استاندارد روز دنیا در زمینه خدمات زیبایی و کادری مجرب و متخصص می باشد. خدمات ما شامل موارد زیر می باشد :

لیزر موهای زائد , میکرونیدلینگ , آر اف فرکشنال , بلفاروپلاستی , لیفت پلک با پلاسماجت لاغری موضعی با دستگاه , میکرودرم ابرژن

برای تعیین وقت ویزیت و یا مشاوره می توانید با مشاره های ما تماس بگیرید.

٠٢١٦٦٥٦١٦٨٧  –  ٠٩٣٥٩٠٩٠٩٨١

.

نکات مهم در پاكسازى پوست به روش سلن

  • ابتدا پوست با مواد پاك كننده تميز مى شود و بخور داده شده براى مراحل بعد آماده مى شود.
  • سپس با استفاده از تير كومدون جوشهاى سرسياه تخليه مى گردد.
  • در مرحله بعد با استفاده از اشعه يو وى ،سُل تراپى انجام مى گردد كه باعث ضدعفونى شدن پوست و باكترى زدايى مى گردد.
  • در مرحله چهارم با استفاده از دو نوع ماسك با مواد بسيار منحصر به فرد و ويژه با استفاده از دستگاه سلن منافذ پوست به طور عمقى تميز مى شود و لايه بردارى سطحى از پوست انجام مى گردد.از مزاياى مهم ماسك مورد استفاده درمان جوشهاى فعال مى باشد.
  • در مرحله پنجم آبرسانى براى پوست انجام مى شود كه اگر در همان روز انجام شود با استفاده از لامپ اينفرا رد انجام مى گردد و اگر مراجعه كننده محدوديتى در مراجعه مجدد نداشته باشد بهتر است در عرض ٢٤-٤٨ساعت بعد از پاكسازى مجددا توسط دستگاه سلن انجام شود.  در اين مرحله اگر لازم باشد مى توان از ويتامينها و مواد جوانساز براى بهبود كيفيت پوست استفاده كرد.

پاكسازى پوست به روش سلن

توجه

اگر فرد مشکلی نداشته باشد جهت پاکسازی ماهی ۱ بار میتواند مراجعه کند ولی اگر مقصود پاکسازی درمانی باشد مثلا جهت جوش یا لایه برداری باید هفته ایی ۳ نوبت پاکسازی انجام گیرد:

در کنار پاکسازی جهت بیمار ساپلیمنت تراپی و فرمولاسیون آنتی آکنه تجویز مى گردد. در پایان هفته دوم باید حدودا ۵۰ % بهبودی مشاهده شود.

توجه

برای درمان آکنه هفته اول ۳ جلسه و سپس ۱ هفته تنفس و مجددا تکرارمیکنیم در طی تنفس فرمولاسیون ها و مصرف ساپلیمنت و ماسک لاسا در منزل باید استفاده شوند.

مقالات بیشتر در رابطه با لیزر مو  و میکرونیدلینگ در همین سایت.

در صورت تمايل جهت كسب اطلاعات بيشتر و رزرو وقت با شماره ٦٦٥٦١٦٨٧-٠٩٣٥٩٠٩٠٩٨١ تماس حاصل نماييد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *