میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ دکتر هنرور

میکرونیدلینگ

موثرترین روش جوانسازی و ترمیم پوست

کلینیک زیبایی دکتر هنرور

میکرونیدلینگ غرب تهران

میکرونیدلینگ ستارخان

میکرونیدلینگ گیشا

میکرونیدلینگ

جوانسازی و رفع مشکلات پوست با میکرونیدلینگ

کلینیک زیبایی و لیزر دکتر هنرور

میکرونیدلینگ خانگی , میکرونیدلینگ چروک

مشاوره حضوری رایگان

میکرونیدلینگ

موثرترین روش جوانسازی پوست و ترمیم پوست 

کلینیک زیبایی و لیزر دکتر هنرور

یکی از خدمات زیبایی ما در کلینیک دکتر هنرور استفاده از روش میکرونیدلینگ می باشد. میکرونیدلینگ یک روش به روز و بدون عارضه برای رفع مشکلات پوستی می باشد. بسیاری از مشکلات پوستی را می توان با میکرونیدلینگ درمان کرد.  ما در کلینیک زیبایی خود از روش میکرونیدلینگ برای رفع چین و چروک ، برطرف کردن اسکار (جای زخم و جراحت) ، درمان سوختگی ، درمان ترک های پوستی (استرچ مارک) ، درمان ریزش مو و رفع تیرگی و لکه های پوست استفاده می کنیم.

میکرونیدلینگ یک روش برای تحریک و افزایش کلاژن سازی در پوست است. میکرونیدلینگ دارای سوزن های بسیار ریزی می باشد که فرایند کار با آنها انجام می شود. در میکرونیدلینگ سوزن ها طی یک پروسه چند دقیقه ای وارد پوست می شود. این کار یک تحریک مکانیکال پوست است که باعث افزایش انتشار فاکتورهای رشد در پوست می شود. در این روش وارد کردن سوزن ها عمقی نیست و به اندازه ای است که پوست دچار خونریزی های ظریفی می شود. در میکرونیدلینگ لایه اپیدرم پوست علیرغم سوراخ شدن به هیچ عنوان تخریب نمی شود. شما با خیال آسوده و بدون نگرانی می توانید از این روش استفاده کنید.

کلیه خدمات درمانی و زیبایی پوست و مو در کلینیک دکتر هنرور توسط پزشک مجرب انجام میشود و به هیچ عنوان افراد غیر متخصص هیچ کار پزشکی را بر روی بیمار انجام نمی دهند. برای تعیین وقت و مشاوره در خصوص انجام جوانسازی پوست با میکرو نیدلینگ با شماره های ما تماس بگیرید.

مزومیکرونیدلینگ

هزینه میکرونیدلینگ

مزومیکرونیدلینگ شامل میکرونیدلینگ به همراه مواد مزوتراپی است. ما از سوزن میکرونیدلینگ به صورت یکبار مصرف استفاده میکنیم.

قیمت میکرونیدلینگ + مواد مزوتراپی + سوزن یکبار مصرف ۳۹۵,۰۰۰

تعداد جلسات میکرونیدلینگ

دوره اثرگذاری میکرونیدلینگ بسته به هدف کار از ۴ تا ۶ جلسه متغیر است. تعداد جلسات پس از مشاوره و معاینه بیمار تعیین می گردد.

مدت زمان هر جلسه میرونیدلینگ

مدت زمان هر جلسه میکرونیدلینگ به وسعت ناحیه درمان بستگی دارد. این زمان بین ۱۵ تا ۴۰ دقیقه متغیر است.

موارد درمانی قابل استفاده از میکرونیدلینگ

 • میکرونیدلینگ برای رفع چین و چروک
 • میکرونیدلینگ برای درمان اسکار (جای زخم و جراحت، جای آبله مرغان)
 • درمان سوختگی با میکرو نیدلینگ
 • درمان استرچ مارک (ترک های پوستی)
 • میکرونیدلینگ برای درمان ریزش مو
 • رفع تیرگی و لکه های پوست
 • میکرونیدلینگ برای خط خنده
 • درمان ریزش مو و کمک به رشد مجدد موها
 • برای افزایش قوام پوست و استجکام آن

کلینیک زیبایی و لیزر موهای زائد دکتر هنرور

کلینیک زیبایی دکتر هنرور ارائه دهنده بروزترین خدمات زیبایی

کلینیک زیبایی دکتر هنرور با تکیه بر تجربه و کادر مجرب پزشکی آماده ارائه خدمات پوست و مو به شما عزیزان می باشد.

لیزر موهای زائد , آر اف فرکشنال , پلاسماجت , لاغری موضعی با دستگاه

برای اطلاع از قیمت لیزر مو ، مشاوره پزشکی و هماهنگی برای مراجعه حضوری با ما تماس بگیرید

 صفحه اینستاگرام دکتر هنرور را دنبال کنید.

٠٢١٦٦٥٦١٦٨٧     –     ٠٩٣٥٩٠٩٠٩٨١

فرم تعیین وقت و مشاوره میکرونیدلینگ

جوانسازی پوست با میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ یکی از موثرترین روش های جوانسازی و ترمیم پوست است که امروزه در تمام دنیا استفاده می شود. اگر بخواهیم به مهم ترین مزیت میکرونیدلینگ اشاره کنیم، بایستی بگوییم جوانسازی و ترمیم پوست. در این روش از فرآیندهای ترمیم طبیعی خود بدن جهت درمان استفاده می گردد. بعد از انجام میکرونیدلینگ ، به سرعت ظاهر پوست ترمیم می شود. فرد به راحتی می تواند فعالیت های روزانه خودش را انجام دهد .

میکرونیدلینگ نوعی روش تحریک مکانیکال پوست است. در این روش با استفاده از سوزن های بسیار ریز، میلیون ها میکروکانال در پوست به وجود می آید. در روش میکرونیدلینگ با تحریک کلاژن سازی ، ساختار و کارکرد پوست آسیب دیده و تغییر یافته ترمیم می شود.

بر خلاف بیشتر روشهای درمانی در میکرونیدلینگ اپیدرم پوست فقط بازسازی و ترمیم می شود. انجام میکرونیدلینگ کاملا بدون درد و زخم است. میکرونیدلینگ هیچ عارضه جانبی ماندگار ندارد. تنها پس از انجام مقداری قرمزی بر روی پوست به جای میگذارد که این قرمزی بعد از چند ساعت بهبود می یابد.

در روش میکرونیدلینگ سوزن های بسیار ریز و استریل دارای عمق و سرعت تعیین شده توسط پزشک ( این میزان و مقدار بر اساس نوع پوست و چگونگی هدف مشخص می شود ) به صورت همزمان به لایه دوم پوست یا درم وارد می شوند. در این تایم فعال سازی سیستم ایمنی بدن انجام می شود. به همین علت موجب افزایش دادن ضخامت لایه اول پوست (اپیدرم) و یا افزایش انتشار فاکتورهای رشد و تولید رشته های کلاژن و الاستین می شود .

میکرونیدلینگ صورت , میکرونیدلینگ ابرو , میکرونیدلینگ پلک ، میکرونیدلینگ چروک

سوالات متداول در مورد میکرونیدلینگ

آیا میکرونیدلینگ پلک برای رفع افتادگی مناسب است ؟

میکرونیدلینگ پلک را می توان برای رفع سیاهی اطراف چشم استفاده کرد. برای پلک بالا و پایین چشم. علیرغم استفاده از میکرونیدلینگ برای پلک روش های بهتری برای اینکار وجود دارد. پلاسماجت و کربوکسی تراپی دو روش بهتر برای رفع مشکلات اطراف چشم هستند.

آیا میکرونیدلینگ خانگی خطرناک است ؟

میکرونیدلینگ توسط یک دستگاه دارای درماپن انجام می شود. زاویه ورود سوزن ها در درماپن عمودی است. بنابراین تنها کانال های ریزی را در پوست ایجاد می کند و هیچ آسیبی به پوست نمی زند. در حالی که در میکرونیدلینگ خانگی از ابزاری به نام درمارولر استفاده می شود. درمارولر یک غلطک چرخان دارای سوزن می باشد. زاویه ورود و خروج سوزن در این وسیله عمود نیست و باعث ایجاد شکاف در پوست و زخم پوست می شود. علاوه بر این مشکل ، سوزن های درمارولر امکان عفونی شدن را دارد. توصیه ما بر این است که علیرغم تبلیغات شرکت های فروشنده سراغ میکرونیدلینگ خانگی نروید. درمارولر یک وسیله منسوخ در دنیاست.

آیا سوزن میکرونیدلینگ یک بار مصرف است ؟

سوزن میکرونیدلینگ بایستی پس از یک بار مصرف دور انداخته شود. در صورت استفاده مجدد برای فرد دیگر احتمال ابتلا به انواع بیماری قابل انتقال از جمله HIV و هپاتیت بسیار بالاست. بنابراین در صورت مراجعه به کلینیک حواستان به سوزن باشد.

آیا می توان میکرونیدلینگ را در کنار روش های دیگر انجام داد ؟

در کلینیک دکتر هنرور ، ما برای برخی موارد از روش های ترکیبی استفاده می کنیم. روش های ترکیبی میکرونیدلینگ و آر اف فرکشنال بسیار مرسوم بوده و اثرگذاری بسیار بالایی را دارد.

آیا میکرونیدلینگ درد دارد ؟

قبل از انجام میکرونیدلینگ پوست را بی حس میکنیم. بخاطر همین در حین کار هیچ دردی را متوجه نخواهید شد. پس از اتمام کار هم درد بسیار خفیفی در ناحیه انجام شده حس می شود. که در سریعترین زمان رفع می شود.

چه کسانی نمی توانند میکرونیدلینگ انجام دهند ؟

برخی از افراد نمی توانند میکرونیدلینگ انجام دهند. افراد بد زخم ، افرادی که در ۶ ماه اخیر جوش فعال داشته اند و افرادی که افتادگی شدید و چروک عمیق دارند. قبل از انجام میکرونیدلینگ پزشک معالج سوالات دقیق تری را از شما خواهد پرسید. بر اساس معاینه پزشک در صورت عدم امکان انجام میکرونیدلینگ روش های جایگزین به شما پیشنهاد می شود.

تفاوت مزونیدلینگ و میکرونیدلینگ چیست؟

مزونیدلینگ و میکرونیدلینگ دو روش متفاوت از هم هستند. مزونیدلینگ ترکیبی از دو روش مزوتراپی و میکرونیدلینگ است.

عکس قبل و بعد از میکرونیدلینگ صورت

در چه مواردی می توانیم از طریق میکرونیدلینگ استفاده کنیم؟

 • رفع چین و چروک

در صورتی که فاکتورهای رشد افزایش پیدا کند و همچنین تعداد زیادتر شود و با بازسازی رشته های کلاژن والاستین و زمانی که در میوفیبریل هاچین های عمیق سفت می شود باعث می شود این عمق ها کم تر و چروک های زیر محو می شود.

 • درمان اسکار (جای زخم و جراحت)

زمانی که بافت اسکار تخریب شود یا فرایند طبیعی بهبود زخم تحریک شود ، جایگزینی بین بافت طبیعی و تخریب شده صورت می گیرد .

 • درمان سوختگی

زمانی که کلاژن سازی افزایش می یابد به دنبال آن فرآیند بهبود زخم نیز تحریک می شود .

 • درمان استرچ مارک (ترک های پوستی)

از طریق بهبود تراکم اپیدرم و  کلاژن سازی زیادتر ترک هاى پوستى را کم می کند .

 • درمان ریزش مو

را با افزایش میزان مواد مغذی و خونرسانی ریشه مو می توان موجب تقویت و تحریک فولیکول های مو شد .

 • رفع تیرگی و لکه های پوست

زمانی که بازسازی کراتینوسیت ها(سلول های سطحی پوست) انجام شود این عمل موجب می شود تا عوامل روشن کننده پوست لک ها روشن تر شوند .

استفاده از میکرو نیدلینگ چه مزایای در جوان سازی پوست داشته است ؟

اگر بخواهیم به مهم ترین مزیت میکرونیدلینگ موثرترین روش جوانسازی و ترمیم پوست اشاره کنیم باید بگوییم که در این روش از فرآیندهای ترمیم طبیعی خود بدن جهت درمان عملکرد و ساختار پوست استفاده می گردد. همین مساله استفاده از قابلیت های بدن برای ترمیم باعث مبود عوارش این روش است. این روش همانگونه که گفته شد یک روش تحریک مکانیکال است.

بعد از اینکه میکرونیدلینگ انجام شد ، به سرعت ظاهر پوست ترمیم شده است و به راحتی فرد می تواند فعالیت های روزانه خودش را انجام دهد. شما می توانید پس از اینکه درمان را با میکرونیدلینگ انجام دادید شاهد بهبودی پوست باشید پس از مدت زمان کمی این تغییرات را خواهید دید . مزیت دیگر این روش این است که هیچ گونه جای زخم بر روی پوست باقی نمی ماند حتی برای مدت کوتاه.

بر خلاف بیشتر روشهای درمانی در روش میکرونیدلینگ اپیدرم پوست فقط بازسازی و ترمیم می شود.  پوست به هیچ وجه تخریب نخواهد شد . انجام میکرونیدلینگ کاملا بدون درد و همچنین زخم می باشد. پس از انجام آن فاقد عوارض جانبی می باشد . فقط زمانی که انجام شود مقداری قرمزی بر روی پوست به جای میگذارد. این قرمزی بعد از چند ساعت بهبود می یابد.

ميكرونيدلينگ در چه افرادى قابل انجام نيست؟

افراد با پوست تيره (بهترین درمان جايگزين با آراف فركشنال می باشد)

افرادى كه طى شش ماه گذشته جوش فعال داشته اند.(بهترین درمان جايگزين آراف فركشنال می باشد)

افراد مستعد كلوييد (افراد بد زخم نمی توانند از میکرونیدلینگ استفاده کنند) (روش جايگزين مزوتراپى و ليزر و استفاده از كرمها)

افراد با افتادگى شديد يا خطوط بسيار عميق ( روش جايگزين آراف فركشنال ، هايفو تراپى ، جراحى می باشد)

در کل شما هنگام مراجعه به کلینیک بایستی کاملا ویزیت شوید. هنگام ویزیت تمامی موارد منع استفاده از شما پرسیده می شود. در صورت وجود هر کدام از موانع روش جایگزین به شما پیشنهاد خواهد شد. مشاوره حضوری در کلینیک دکتر هنرور رایگان است.

دیگر مزایای میکرونیدلینگ صورت و پوست

میکرونیدلینگ صورت رایج ترین استفاده از این روش است. در حقیقت بیشترین کاربرد درمانی این بر روی پوست صورت های آسیب دیده است. این روش هم از نظر اقتصادی و هم از نظر عوارض پس از ان بهترین انتخاب است به شرطی که برای مشکل شما مناسب باشد.

زمانی که منافذ پوست بسته می شوند، در روش میکرونیدلینگ امکان عفونت بسیار نادر و کم است .

زمانی که فرآیند کلاژن سازی کامل می شود ، شخص می تواند شاهد نتایج بهتری باشد .

در مورد میکرونیدلینگ باید نکات مهم و قابل توجه را در نظر بگیرم که می توانیم به اختصار به موارد زیر اشاره کنیم:

اگر از دارویی استفاده میکنید یا هر گونه بیماری و ضایعه پوستی دارید و قصد دارید که استفاده از روش میکرونیدلینگ را پیش بگیرید حتما با پزشک مشورت نمایید.

باید به این نکته توجه داشته باشید که شما نمی توانید پس از یک جلسه میکرونیدلینگ نتیجه ای مطلوبی از آن را مشاهده کنید زیرا این زمان کافی نمی باشد.

اگر اخیرا در جهت جوانسازی پوست خود از روش های درمانی دیگری استفاده کرده اید حتما باید این موضوع را با پزشک در میان بگذارید.

زمانی که میکرونیدلینگ را انجام دادید حتما به توصیه های پزشک گوش کنید.

برای استفاده از روش میکرونیدلینگ در صورت مصرف دارو و یا هرگونه بیماری و ضایعه پوستی حتماً به پزشک خود اطلاع دهید.

باید این نکته را مد نظر داشته باشید که جهت مشاهده نتیجه مطلوب از میکرونیدلینگ  یک جلسه درمان کافی نمی باشد.

در صورتی که اخیرا از روش درمانی دیگری جهت جوانسازی پوست استفاده نموده اید می بایست به پزشک خود اطلاع دهید.

پس از انجام میکرونیدلینگ کلیه توصیه های پزشک را به دقت رعایت نمایید.

مراقبت های بعد از میکرونیدلینگ صورت

 • کرم های تحریک کننده لایه بردار را استفاده نکنید

با توجه به اینکه بعد از میکرونیدلینگ پوست حساس می شود ، بنابراین استفاده از محصولات با ترکیب اسیدی و یا قلیایی باعث التهاب بیشتر پوست می شود.

 • کرم ضد آفتاب استفاده نکنید

پس از میکرونیدلینگ منافذ پوست باز می شود. استفاده از کرم ضد آفتاب پس از میکرو نیدلینگ باعث نفوذ این کرم به منافذ پوست می شود که پس از بسته شدن رنگ کرم باعث تغییر رنگ پوست می شود

 • عدم استفاده از لوازم آرایشی به مدت ۴۸ ساعت
 • خوددداری از استفاده از نوشیدنی های الکلی و یا غذاهای تند
 • تا ۲۴ ساعت استحمام نکنید

برخی اقدامات باعث بهبودی سریع می شود. بنابراین بهتر است که موارد زیر را انجام دهید.

 • استفاده از کرم های ترمیم کننده
 • استفاده از کمپرس سرد و گرم
 • پوسته های ایجاد شده در حین درمان را زودتر از موعد نکنید

میکرونیدلینگ مو

تاثیرات روش میکرونیدلینگ در جوانسازی پوست و تحریک فاکتورهای رشد باعث شده است که از این روش برای موارد مختلفی استفااده شود. یکی از این کاربردها استفاده از میکرونیدلینگ برای رشد مو است. تجربه استفاده از این روش در سالهای اخیر نشان داده است که برای افزایش رشد مو و جلوگیری از ریزش مو مناسب است. میکرونیدلینگ مو باعث افزایش خونرسانی به پوست ناحیه شده و با رسیدن مواد مغذی به بخش مورد درمان بهبود کیفیت رشد مو می شود. تحقیقات نشان داده که این روش می تواند به درمان ریزش موی ارثی یا آلوپسیا نیز کمک کند.

میکرونیدلینگ ابرو

میکرونیدلینگ ابرو از همان خاصیت درمانی استفاده شده برای مو استفاده می کند. این روش برای افرادی که ابروهای کم پشتی دارند و یا دچار ریزش شده اند مناسب است. شایان ذکر است که این روش هیچ تخریب و یا عارضضه ای را بر روی پوست ابرو باقی نمی گذارد. تنها خطر این روش حساس بودن ناحیه درمان است. نزدیکی به چشم باعث شده است تا پزشک معالج نهایت دقت را حین عمل و انتخاب ابزارش نماید. استفاده از دستگاه استاندارد با سوزن های استاندارد برای این روش ضروری است. در صورتی که به این مسائل توجه نشود پوست بیمار دچار عوارضی خواهد شد که گاها می تواند آزار دهنده و یا حتی خطرناک باشد.

مراقبت از پوست , برای مراقبت از پوست چه کنیم ؟
,

برای مراقبت از پوست چه کنیم؟

/
مراقبت از پوست | راهکارها و روش ها پوست انسان یک عضو بیرونی است. پوست…
جوانسازی پوست با آر اف فرکشنال

جوانسازی پوست با آر اف فرکشنال

/
جوانسازی پوست با آر اف فرکشنال پوست ما انسان ها به مرور دچار پیر…
مضرات لایه برداری پوست با مواد شیمیایی
,

مضرات لایه برداری پوست با مواد شیمیایی

/
مضرات لایه برداری پوست با مواد شیمیایی لایه برداری پوست یکی از کارهایی است که خ…
بهترین ویتامین ها برای پوست
, ,

بهترین ویتامین ها برای پوست

/
بهترین ویتامین ها برای پوست بهترین ویتامین ها برای پوست | سلامت…
کاربرد آر اف فرکشنال در جوانسازی پوست
, ,

کاربرد آر اف فرکشنال در جوانسازی پوست

/
کاربرد آر اف فرکشنال در جوانسازی پوست کاربرد آر اف فرکشنال در جوانسازی پوست : یکی…
جوانسازی پوست با میکرونیدلینگ
,

جوانسازی پوست با میکرونیدلینگ

/
جوانسازی پوست با میکرونیدلینگ جوانسازی پوست با میکرونیدلینگ : Percutaneo…

آبرسانی به پوست - روش هیدرودرم میکرو ابریژن

/
آبرسانی به پوست - روش هیدرودرم میکرو ابریژن آبرسانی به پوست - رو…

کلیه حقوق این سایت متعلق به کلینیک دکتر هنرور می باشد
طراحی وب سایت-سئو وب سایت-جوپرس