پلاسماجت , پلاسماتراپى , پلاسما پن , ليفت پلك با پلاسماجت , بلفاروپلاستی با پلاسماجت , بلفاروپلاستى بدون جراحى
ليفت پلک با پلاسماجت , بلفاروپلاستی بدون جراحى , پلاسما تراپى

ليفت پلک با پلاسماجت | بلفاروپلاستی بدون جراحى | پلاسما تراپى

کلینیک زیبایی دکتر هنرور در راستای تکمیل بخش های خدمات زیبایی خود اقدام به راه اندازی بخش پلاسماتراپی و بلفاروپلاستی نموده است. این بخش از خدمات ما شامل لیفت پلک با پلاسماجت می باشد. افرادی که از مشکل افتادگی پلک خفیف تا متوسط رنج می برند می توانند از خدمات بلفاروپلاستی بدون جراحی در کلینیک ما بهره مند شوند. در کلینیک ما بلفاروپلاستى با پلاسماجت انجام می گیرد. این روش درمانی بدون نیاز به جراحی و بیهوشی بوده و عارضه خاصی را ندارد. همچنین بعد از لیفت پلک با پلاسماجت هیچ گونه زخم و اسکار ایجاد نمیگردد.

کلیه خدمات ما در بخش پلاسماتراپی (پلاسماپن) توسط پزشک حاذق و مجرب انجام میگیرد. همچنین دستگاه موجود در لینیک به روزترین و جدیدترین دستگاه روز اروپا و آمریکا می باشد که به تازگی وارد ایران شده است.

شما همچنین می توانید برای کاهش عمق خطوط عمیق صورت تان نیز از روش پلاسماجت استفاده نمایید. پلاسماجت پلک بهترین روش برای جایگزین روش های جراحی پلک می باشد. هزینه های درمان در روش لیفت پلک با پلاسماجت به مراتب پایین تر از روش های جراحی است و نیز شما مجبور به مراقبت های بعد از جراحی نمی باشید و می توانید به کار روزمره خود بپردازید.

ليفت پلک با پلاسماجت | بلفاروپلاستی بدون جراحى | پلاسما تراپى

شاید شما تاکنون اطلاعاتی در خصوص روش های درمانی برای افتادگی پلک و یا عارضه پلک نداشته باشیم. ما در اینجا سعی میکنیم به صورت مختصر توضیحاتی را در این خصوص بدهیم.

بلفاروپلاستی چیست ؟

بلفاروپلاستی اطلاحی است که در علم پزشکی به جراحی پلک گفته می شود. بلفاروپلاستی یک جراحی زیبایی و درمانی است که برای جوانسازی پلک بالا و پایین، سفت کردن پوست شل و برطرف کردن کیسه‌های زیر چشم انجام می شود. این نوع از عمل زیبایی بعد از جراحی بینی شایعترین عمل زیبایی است که در ایران انجام می شود. روش های مختلفی برای برطرف کردن مشکلات پلک وجود دارد که امروزه در حال انجام است. از انجام جراحی عضو تا خدمات توسط لیزر و طب سنتی و …

یکی از جدیدترین روش های دنیا در این زمینه استفاده از پلاسماجت و یا به عبارتی پلاسما تراپی برای لیفت پلک و یا همان بلفاروپلاستی است. این روش نیازی به جراحی ندارد و عوارض و مراقبت های پس از آن بسیار کمتر از روش های جراحی است.

ليفت پلک با پلاسماجت

پلاسماجت یک روش درمانی برای افتادگی پلک و مشکلات دیگر پلک می باشد که نیازی به جراحی و برداشتن پوست اضافه نمی باشد. پلاسماجت یک روش مانند لیزر سطحی پوست می باشد. (پلاسما حالت چهارم ماده است یعنی جامد ، مایع ، گاز و پلاسما. در حقیقت از گرم کردن گاز به پلاسما میرسیم)

روش کار در پلاسماجت بدین صورت است که با استفاده از دستگاه یونیزاسیون سلولی در پوست اتفاق می افتد و لایه سطحی پوست (اپیدرم) از جامد به گاز تبدیل می شود و این فرایند باعث جمع شدن لایه های تحتانی پوست می شود.

روش کار بدین صورت است که ابتدا کرم موضعی زایلوپی را به مدت ۲۰ دقیقه روی پلک می زنيم. در لیفت پلک با پلاسماجت از ۲ تکنیک اسکن کردن و نقطه به نقطه استفاده میشود. مدت اینکار حدود نیم ساعت میباشد و تعداد جلسات درمان بین ١ تا ٣ جلسه به فاصله یک ماه و نيم است.

گفتنی است که پس از عمل پوسته ریزیهایی روی پلک ایجاد می شود که در طی یک هفته از بین میرود و پلک به حالت طبیعی خود برمیگردد.

موارد استفاده از پلاسماجت برای بلفاروپلاستی

این روش برای افرادی با افتادگی خفیف تا متوسط پلک توصیه میشود. همچنین افرادی که تمایل به جراحی یا بیهوشی ندارند و کسانی که مایل به ایجاد زخم یا اسکار بعد از عمل نمیباشند می توانند از این روش استفاده کنند . افرادی که سابقه جراحی پلک داشته و مجددا پلک انها دچار افتادگی شده می توانند از بلفاروپلاستی با پلاسماجت استفاده کنند. همچنين از اين روش در جهت كاهش عمق خطوط عميق صورت استفاده مى شود.

عوارض پلاسماجت

این روش عارضه عمده ای نداشته و با توجه به اینکه حدود ۷۰% پوست اضافه پلک برداشته میشود. لذا خطر باز بودن پلک که بعد از جراحی دیده میشود , در این روش وجود ندارد. بعد از عمل از کرم ترمیم کننده برای چند روز استفاده میشود. همچنين از اين روش جهت كاهش عمق خطوط عميق صورت استفاده مى شود. در این روش بیمار درگیر عفونت های احتمالی بعد از عمل جراحی نمیشود و این یک مزیت بسیار بالا در این روش می باشد.

در انجام لیفت پلک با پلاسماجت تورم و دلمه ای که در اطراف موضع ایجاد می شود در طول ۳ تا ۷ روز برطرف می شود. در طی روش پلاسماتراپی هیچ گونه خونریزی اتفاق نمی افتد و عملکرد پلک نیز بعد از عمل به صورت کاملا طبیعی خواهد بود. طی تحقیقی که در اروپا بر روی طیف متفاوتی از افراد اعم از زن و مرد صورت گرفته است ، ۱۰۰ درصد افراد از انجام پلاسماجت راضی بوده اند.

آیا درمان افتادگی پلک با پلاسماجت ممکن است ؟

افتادگی پلک یک عارضه رایج در بین افراد می باشد. افتادگی پلک می تواند باعث کاهش دید در افراد شود. این عارضه بدین صورت است که پلک بالایی چشم به صورت غیرمعمولی دچار افتادگی است یعنی پایین تر می باشد که باعث می شود ظاهر افراد خسته و یا مسن به نظر آید. این عارضه می تواند به صورت ناگهانی و یا به صورت تدریجی عارض شود و خود را نشان دهد. افتادگی پلک عوارض بسیاری را می تواند داشته باشد. خستگی ، سردرد و کاهش بینایی و تاثیرات منفی بر زیبایی از عوارض آن است. پلاسماجت به عنوان روشی مطمئن برای رفع افنادگی پلک می باشد. در پلاسماتراپی پلک بدون خونریزی ، بدون جراحی و بدون نیاز به استراحت و بانداژ شما می توانید مشکل افتادگی پلک خود را رفع کنید.

کلینیک زیبایی دکتر هنرور در طول هفته آماده پذیرش مراجعه کنندگان می باشد. شما می توانید برای تعیین وقت انجام پلاسماجت با شماره های ما تماس بگیرید. شما قبل از انجام لیفت پلک با پلاسماجت توسط پزشک معالج مشاوره داده خواهید شد.

کلینیک لیزر موهای زائد

کلینیک زیبایی دکتر هنرور با تکیه بر تجربه چندین ساله خود و با استفاده از کادر مجرب پزشکی آماده ارائه خدمات زیبایی پوست و مو به شما عزیزان می باشد.

لیزر موهای زائد , میکرونیدلینگ , آر اف فرکشنال , پاکسازی پوست توسط سلن , میکرودرم ابرژن

برای اطلاع از قیمت لیزر مو ، مشاوره پزشکی و هماهنگی برای مراجعه حضوری با ما تماس بگیرید

٠٢١٦٦٥٦١٦٨٧     –     ٠٩٣٥٩٠٩٠٩٨١

تلگرام کلینیک زیبایی دکتر هنرور

به کانال ما در تلگرام بپیوندید

عکس پلاسماجت , لیفت پلک با پلاسماجت