لاغری موضعی با دستگاه RF

لاغری موضعی با دستگاه rf

لاغری موضعی با دستگاه RF

چاقی موضعی امروزه یکی از مشکلات بسیاری از افراد است. کم تحرکی و دیگر مسائل باعث شده است که افراد در برخی از نواحی بدن خود چربی انباشت شده داشته باشند. شایعترین قسمت ها پهلوها ، شکم ، زیر بازوها ، پشت کمر و حتی اطرف صورت و گردن است. این روزها روش های بسیاری برای آب کردن این قسمت از چربی های بدن تبلیغ می شود. لاغری موضعی با دستگاه RF یکی از بهترین روش های مطرح در دنیاست. در این روش با استفاده از امواج رادیویی چربی های ناحیه شکسته می شود. این روش یک دوره درمانی است که بایستی رعایت شود.

در روش لاغری موضعی با دستگاه آر اف ، چربی ها شکسته شده و مستعد دفع و استفاده در سوخت و ساز می شوند. در کنار این روش حرکات ورزشی مخصوص برای دفع سریعتر نیز تجویز می شود. در لاغری موضعی شکم و پهلوها با دستگاه RF کاهش سایز یک الی ۳ اتفاق می افتد. استفاده از RF در پزشکی بسیار رایج شده است. لاغری موضعی با RF یکی از این استفاده های بی شمار است. لاغری موضعی با دستگاه برای تمامی نواحی چاق بدن قابل استفاده است. برای لاغری موضعی صورت نیز می توان از آر اف استفاده کرد. با روش آر اف لاغری موضعی برای نواحی شکم ، پهلوها ، پشت ، اطراف فیله ها ، بازوها ، ران و باسن می توانید به راحتی و سرعت کاهش سایز داشته باشید.

کلینیک لیزر و زیبایی دکتر هنرور ، با استفاده از بهترین دستگاه آر اف ، آماده پذیرش شما عزیزان می باشد. به خاطر داشته باشید که مشاوره حضوری در کلینیک ما رایگان است. شما برای مشاوره می توانید با ما هماهنگ شوید.

آر اف لاغری

تعداد جلسات لاغری موضعی با دستگاه RF

تعداد جلسات برای لاغری موضعی در هر دوره ، ۸ الی ۱۲ جلسه می باشد. بسته به ناحیه مورد نظر برای لاغری و حجم چربی این جلسات متغیر می باشد. تعداد دقیق جلسات پس از مشاوره و معاینه اولیه مشخص می شود. هر جلسه لاغری موضعی با دستگاه به مدت یک ساعت می باشد. فاصله جلسات هم می تواند با نظر پزشک متغیر باشد. جلسات می تواند با فاصله یک هفته ای تا دو یا ۳ هفته انجام شود. اطلاعات بیشتر در خصوص چگونگی انجام دوره درمانی در جلسه مشاوره مشخص می شود.

هزینه لاغری موضعی با دستگاه RF

هزینه لاغری موضعی با دستگاه به صورت جلسه ای محاسبه می شود. پکیج های لاغری با تخفیف ارائه می شود. امکان پرداخت پکیج در دو قسط هم مقدور می باشد.

هزینه هر جلسه ۱ ساعته لاغری موضعی با RF ۱۷۵,۰۰۰ تومان
هزینه پکیج ۱۰ جلسه ای لاغری موضعی با RF ۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان

لاغری موضعی با دستگاه چیست ؟

امروزه روش های بسیاری برای لاغری موضعی وجود دارد. علاوه بر ورزش های خاص که می تواند با حرکات تخصصی ناحیه پاق مدنظر را لاغری روش های کلینیکی نیز بسیار مطرح شده اند. شایان ذکر است که بسیاری از افراد فرصت و حوصله ورزش تخصصی ندارند. روش های کلینیکی بسیاری برای لاغری موضعی ابداع شده اند. روش هایی که در آن لاغری موضعی با دستگاه صورت می گیرد.

در میان روش های لاغری با دستگاه ، استفاده از دستگاه RF کاربرد فراوانی داشته و باتوجه به نوع استفاده  این دستگاه ، به عنوان لاغری موضعی ، به جرات می توان گفت لاغری موضعی با دستگاه RF یکی از سالم ترین ، کم خطر ترین و ارزان ترین روش لاغری می باشد. بله درست خواندید. اگر شما از جمله افرادی باشید که با چاقی موضعی بدن خود مشکل داشته باشید و سراغ چند روش رفته باشید و از هزینه های آنها مطلع شده باشید متوجه می شوید که لاغری موضعی با RF ، ارزان ترین روش لاغری است.

اگر از چاقی موضعی هیکل خود ناراحت هستید؟  اگر به فکر لاغری موضعی پهلوها ، شکم ، صورت و … خود هستید؟ می توانید از خدمات لاغری موضعی ما در کلینیک دکتر هنرور استفاده کنید. استفاده از آر اف بهترین پیشنهاد ما به شماست.

آر اف (RF) و چگونگی اثرگذاری آن در لاغری موضعی

در اینجا عملکرد لاغری موضعی با دستگاه RF را توضیح می دهیم. باید بگوییم که لاغری موضعی با دستگاه RF همزمان با اینکه سلول های چربی را از بین می برد. با تاباندن امواج رادیوفرکونسی موجب می شود تا پوست همان ناحیه سفت شود. همچنین از شل شدن و افتادگی پوست بعد از اینکه چربی ها حذف شد جلوگیری می کند. با استفاده از  انرژی کم رادیو فرکوئنسی این تکنولوژی نوین در پوست موجب می شود تا گرمای مناسبی تولید شود. بنابراین بلافاصله شروع می کند به صاف شدن و همچنین سفت کردن پوست .

لاغری موضعی با دستگاه RF این توانایی را دارد که   پوست صورت، گردن، بازو و شکم را آهسته آهسته و به صورت مؤثر سفت نماید.  به همین خاطر است که به این روش اتوی پوست و یا لیفتینگ بدون جراحی میگویند  .

تکنولوژی آر اف در لاغری موضعی با دستگاه RF را می توان همچنین راهی مناسب برای درمان سلولیت در نظر گرفت. با آر اف شما می توانید باسن خود را سفت کنید. زیرا با گرم کردن مناسب و همچنین با استفاده نمودن از انرژی متمرکز، می تواند درمان را بدون درد البته همراه با سفت و صاف کردن پوست آغاز کند و شما می توانید پس از طی کردن اولین جلسه این تغییرات را مشاهده کنید. اگر بخواهیم به لحاظ پزشکی این موضوع را بررسی کنیم، باید بگوییم که درمان با آر اف باعث بازسازی کلاژن ها می شود. این مساله ای اثبات شده در پزشکی هست.  گزینه مناسب تر نسبت به جراحی این گزینه است تا بتوانید پوست خودتان را از علائم پیری حفظ کنید.

کلینیک زیبایی دکتر هنرور ، در راستای ارائه خدمات به روز به مشتریان ، لاغری موضعی با دستگاه RF را به خدمات خود اضافه نموده است. استفاده از RF برای لاغری موضعی یکی از روش های بسیار موفق و بدون عارضه در کل دنیا می باشد که در مرکز ما نیز به مشتریان ارائه می شود. نتیجه گیری بالا در کمترین زمان مناسب ویژگی بسیار عالی این روش است. ما در کلینیک زیبایی دکتر هنرور این خدمت را به تمام مشتریان عزیز و بزرگواری که به دنبال لاغری موضعی در نواحی مختلف بدن خود هستند را عرضه می کنیم. استفاده از دستگاه RF برای هیچ ناحیه ای از بدن محدودیت نداشته و ما می توانیم از این روش برای لاغری موضعی تمامی نواحی بدن شما از جمله پهلوها ، باسن ، ران ، بازو و … استفاده نماییم.

کلینیک لیزر و زیبایی دکتر هنرور

کلینیک زیبایی دکتر هنرور ارائه دهنده بروزترین خدمات زیبایی

کلینیک زیبایی دکتر هنرور با تکیه بر تجربه و کادر مجرب پزشکی آماده ارائه خدمات پوست و مو به شما عزیزان می باشد.

لیزر موهای زائد , میکرونیدلینگ , آر اف فرکشنال , پلاسماجت , لیفت پلک با پلاسماجت , لاغری موضعی با دستگاه

برای اطلاع از قیمت لیزر مو ، مشاوره پزشکی و هماهنگی برای مراجعه حضوری با ما تماس بگیرید

اینستاگرام دکتر هنرور

 صفحه اینستاگرام دکتر هنرور را دنبال کنید.

٠٢١٦٦٥٦١٦٨٧     –     ٠٩٣٥٩٠٩٠٩٨١

لاغری موضعی با دستگاه RF – کرایولیپولیز ( سرمادرمانی)

در لاغری موضعی با دستگاه RF کرایولیپولیز را می توانیم یک روش غیر تهاجمی بدانیم. این روش برای از بین بردن چربی ها یک روش کارآمد است. همچنین برای لاغری موضعی از این روش ها استفاده می شود . عملکرد این روش ها بدین صورت است که ابتدا با سرد سازی سلول های چربی زیرجلدی، عمل لیپولیز ، شکستن سلول های چربی تحریک می گردد. این کاراما باعث می شود تا بافت های مجاور و پوست هیچ آسیبی نبیند.  برای کم کردن چربی ها در نواحی مشخص بدن از کرایولیپولیز استفاده می شود. از نظر تعداد جلسات به تعداد کم جلسات (۱-۳ جلسه) نیاز دارد.

البته فراموش نکنید که به هیچ گونه به برش و جراحی نیاز ندارد. همچنین احتیاجی به بیهوشی و بی حسی نیست. این موارد، همه جز مواردی هستند که مزایای این روش محسوب می شوند. بعد از اینکه فرد این روش را انجام داد به هیچ گونه استراحت یا مرخصی نیاز ندارد. انجام این روش عوارض جانبی نیز نخواهد داشت. پس از جلسه درمان ، طی یک دوره دو تا چهار ماهه این چربی ها شکسته می شود. این روش در نهایت موجب می شوند تا چربی ها از بین بروند و فرد کاملا طبیعی به نظر آید.

لاغری موضعی با دستگاه کویتیشن و آر اف (RF – CAVITATION)

لاغری موضعی با دستگاه RF از جمله روش های است که بسیار طرفدار دارد. روش لاغری موضعی با کویتیشن (کاویتاسیون) و  آر اف را می توانیم یکی از روش های معروفی بدانیم که محبوبیت دارد. این محبوبیت به دلیل اهمیتی است که برای شکل ظاهری بدن خود قائل می شویم.  در حدود ۲۰ سال  قبل ، در گذشته، هر کسی که بفکر لاغر موضعی می افتاد تنها این روش را باید انتخاب می کرد، یعنی فقط روش های تهاجمی مانند  لیپوساکشن را باید برای خودشان در نظر می گرفتند.

اما برای اولین بار  در دهه ی ۱۹۸۰ دستگاه کویتاسیون آر اف ارائه شد.این مساله موجب شد که بیماران دیگر از روش های جراحی زیبایی تهاجمی استفاده نکنند. گاهی افراد سعی دارند با ورزش به نتیجه برسند. و بعضا موفق نمی شوند. در این جا است که باید نام  روش های درمانی غیرتهاجمی لاغری موضعی مثل کویتاسیون و آر اف را فراموش نکنیم و بدانیم می توانیم از آن ها استفاده نماییم .

دستگاه کویتیشن

اگر بخواهیم در مورد عملکرد لاغری موضعی با دستگاه RF صحبت کنیم باید بگوییم که در دستگاه کویتیشن ، در اطراف سلول های چربی در اثر برخورد نمودن امواج اولتراسوند (که نوعی امواج صوتی می باشند ) با فرکانس بسیار زیاد با مولکول های آب  میان بافتی، حبابهای ریزی ایجاد می شود. که زمانی که این حباب ها با دیواره ی سلول های چربی برخورد  می نمایند موجب می شود تا آنها بترکند و چربی ها بیرون بریزند .

می توانیم در لاغری موضعی با دستگاه RF این گونه این دستگاه را معرفی کنیم که  زمانی که سلول های چربی شکسته می شود و و انحلال چربیهای به دام افتاده اتفاق می افتد موجب می شود این سلول ها از بین بروند .باید دقت کنید که نتیجه درمان با  کویتیشن بصورت ماندگار و همیشگی می باشد  زیرا تکثیر این سلولها غیر ممکن می باشد و تعدادی از سلولهای چربی از بین رفته است . پس در نهایت می توانیم بگوییم که بدون جراحی و همچنین با استفاده از روشی ایمن توانسته ایم که با کمک کویتیشن سلول های چربی را حذف نماییم . در این تکنیک قدرت بالایی وجود دارد که می توانید در هر جلسه با کاهش چشم گیر و ماندگار کاهش سایز روبرو شوید . تا ۳ ماه در بافت چربی ها اثر کویتیشن ادامه داشته است و به همین ترتیب بهتر خواهد شد .

مزوتراپی

این روش لاغری موضعی با دستگاه را باید جز روش های بدانیم که کم تر تهاجمی می باشد.  از این روش به منظور درمان سلولیت و کاهش چربی بدن برای لاغری موضعی از آن استفاده می کنند. البته نباید فراموش کرد که این روش را نیز برای درمان پیری زودرس یا برای جوانسازی پوست نیز استفاده می کنند .

می توانیم در مورد محلول تزریق بگوییم این محلول شامل ترکیبی از ویتامین ها، مواد معدنی، داروها و آمینواسیدها می باشد .این روش می تواند به شکل قابل توجهی موجب کاهش دادن ظاهر برآمدگی های نرم که با سلولی مرتبط است موثر باشد و عموما از این روش برای خوش فرم کردن اندام شکم، پهلو چانه، باسن، ران و کمر مورد استفاده قرار گرفته می شود .
افرادی می توانند از این روش استفاده کنند که افراد سالمی هستند و این افراد به به دنبال روشی کم تهاجمی هستند و  دوست دارند که ظاهر سلولیت و چربی اضافی را کم نمایند .

چه افرادی نمی توانند از مزوتراپی استفاده کنند و برای آنها مناسب نیست

  •  زنان باردار
  • بیماران دیابتی وابسته به انسولین
  • بیمارانی که داروهای رقیق کننده خون یا مخصوص ضربان نامنظم قلب دارند
  • افراد دارای بیماری قلبی شدید

تفاوت آر اف با مزوتراپی

در مقایسه با لاغری موضعی با دستگاه RF مزوتراپی را می توانیم  یک روش درمانی ساده بدانیم که این روش می تواند در مطب پزشک انجام گیرد  و مدت زمان لازم برای انجام آن بین سی تا چهل دقیقه  می باشد .اغلب بیماران باید به صورت میانگین هشت تا ده جلسه به صورت هفتگی درمان خود را انجام دهند تا بتوانند به روش های درمانی مناسبی دست پیدا کنند . برای این کار نیز به داروی بی هوشی و بی حسی نیازی نیست زیرا دردی که احساس می شود کم است ولی عده ای هستند که حتی به این میزان درد نیز حساس هستند بنابر این برای افراد داروی بی حسی انجام می شود .

برای روش مزوتراپی بسته به هدف که افراد دارند و همچنین محل بدن افراد  محلول تزریقی ، به صورت مجزا آماده خواهد شد . برای تزریق محلول به زیر لایه پوست و چربی زیر جلدی  از یک سوزن بسیار ریز استفاده می شود . باید دقت کنید که تعداد تزریقات مورد نیاز به اندازه ناحیه مورد نظر وابسته است .  در این روش هم بیمار نیازی به استراحت ندارد و راحت می تواند به فعالیت های خودش ادامه دهد و سرکار برود .

مزوتراپی علاوه بر این که هزینه مناسب دارد و همچنین کم خطر است ، نسبت به جراحی و داروهای خوراکی بهتر شناخته شده است و معمولا این روش را بر روش های دیگر ترجیح می دهند . در مزوتراپی  به دلیل سوزن های بسیار ریزی که مورد استفاده قرار می گیرد برای لاغری سریع شکم و پهلو روشی راحت نیست ، تزریقات عمیق نمی باشند  و فقط  به لایه میانی پوست نفوذ  خواهند نمود و و تنها چیزی که یک فرد می تواند از این روش حس کند احساس یک خراش کوچک و یک درد کم است و اصلا روشی درد آور نمی باشد . اگر بخواهیم بصورت عمومی این روش را بررسی کنیم باید بگوییم که عموما افرادی که برای لاغری شکم و پهلو از این روش استفاده می کنند ، در فاصله زمانی ۲ تا ۴ هفته   به ۴ تا ۷ جلسه درمانی ( تزریق) نیاز  خواهند داشت . خیلی زود  کبودی جزئی، ورم و علائم تزریق همه از بین خواهد رفت .

خوب اگر مطلب بالا را در رابطه با لاغری موضعی با دستگاه RF به دقت مطالعه کرده باشید قطعا متوجه میشوید که هرکدام از این روشها خود دارای مزایا و معایبی است و هر کدام این روش ها ویژگی هایی نیز داشته است البته نباید فراموش کرد که این ویژگی ها بسته به نوع بیماری دارد و همچنین به محل هدف بستگی دارد .

مثلا اگر دقت کنید متوجه میشوید که روش های لاغری موضعی با دستگاه RF بسته به انتخاب پزشک با توجه به محل شکم، پهلوها، سینه، باسن و غیره انجام می گردد . اگر شما هم از جمله افرادی هستید که قصد دارید از لاغرهای موضعی استفاده کنید ما به شما توصیه می کنیم که به پزشک مراجعه کنید و پس از مشورت نمودن با پزشک با صبر و حوصله روشی مناسب را برای خود انتخاب نمایید  همواره دقت کنید که مراحل درمان را به دقت و صحیح سپری کنید تا بتوانید به نتیجه ای دلخواه برسید .

چگونگی لاغری موضعی و  همچنین جوانسازی پوست با دستگاه RF

سال های زیادی است که از  امواج راديو فركانسی (لاغری موضعی با دستگاه RF) در دنیای پزشکی برای مقاصد گوناگون استفاده می کنند  . در نواحی مختلف بدن سلوليت و انباشتگي چربي ، بهم خوردن تناسب اندام ، چين و چروك صورت و دور چشم ، پیری پوست (Aging) ، اکنه همه از جمله مواردی هستند که بسیار در زیبایی تاثیر می گذارند و افراد زیادی هستند که همواره دوست دارند انواع روش ها و تکنولوژی ها را برای درمان نمودن این مشکلات استفاده نمایند . سيستم هاي RF را اگر بخواهیم از نظر  ساختار اصلي بررسی کنیم باید بگوییم که در واقع  در محدوده فركانس راديوئي  شامل يك نوسان ساز امواج الكترونيكي  (RF.oscillator)  می باشند  .

RF_Tightening  را وسیله ای می دانند  كه به کمک این وسیله قادرند  با فركانس بالا  امواج راديويي را توليد  نمایند و سپس این امواج را از بافتهاي بدن عبور دهند  و در نهایت حرارتی عمقی تولید کنند که میزان این حرارت ميزان ۳۸ الي ۴۴ درجه سانتيگراد در آنها است  .   اگر بخواهیم بصورت کلی  بیان کنیم می توانیم استفاده از این وسیله را به دو دسته تقسیم نماییم .
۱)    برای درمان  نمودن سلولیت و لاغری موضعی ناحیه هایی مثل : شکم ، پهلو ، ران ، بازو ، سینه ، غبغب و …
۲)    جوانسازی نمودن قسمت های مانند   کلاژن سازی ، از بین بردن چین و چروک های سطحی مانند خط خنده و … ، پف چشم ، سیاهی زیر چشم و …

عوارض لاغری با دستگاه RF | مضرات لاغری با دستگاه RF

دستگاه RF یک از بی ضررترین دستگاه های موجود برای لاغری است. مکانیزم کار دستگاه با فرکانس رادیویی با طول موجی است که برای انسان ضرری ندارد. هرچند نمی توان گفت که این روش ۱۰۰ درصد بدون عارضه است. برخی عوارض کوتاه مدتی که بیمار می تواند تجربه کند عبارت است از :

  • قرمز شدن پوست
  • ورم محدود
  • حساسیت بیش از حد نواحی تحت درمان
  • ایجاد فرورفتگی در پوست

با اینحال این روش عوارض پایدار و بلند مدتی را ندارد.

کلیه حقوق این سایت متعلق به کلینیک دکتر هنرور می باشد
طراحی وب سایت-سئو وب سایت-جوپرس