[vc_row top_margin=”none”][vc_column width=”1/2″ top_margin=”none”][vc_single_image image=”3323″ img_size=”480×426″ alignment=”center” css_animation=”left-to-right”][vc_column_text css_animation=””]

میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ روشی نوین جهت حذف ضایعات پوستی می باشد که از نظر اثر بخشی با لیزر قابل مقایسه می باشد. میکرونیدلینگ جهت رفع جای جوش ، جای زخم و بخیه ،رفع ترک ناشی از حاملگی و تغییرات وزن و همچنین جهت جوانسازی چشمگیر پوست به کار می رود .

جهت مشاهده نمونه کارها به گالری تصاویر مراجعه نمایید .[/vc_column_text][vc_separator color=”green” border_width=”3″][/vc_column][vc_column width=”1/2″ top_margin=”none”][vc_single_image image=”3316″ img_size=”480×426″ alignment=”center” css_animation=”right-to-left”][vc_column_text css_animation=””]

بوتاکس

بوتاکس داوریی است که جهت برطرف کردن چین و چروک پیشانی، بین دو ابروها و گوشۀ چشم بکار می رود. در حقیقت این دارو شکل تخلیص و آماده شدۀ سم باکتری کلستریدیوم بوتولینیوم است.

حدود روز دوم تا سوم اثر بوتاکس به طور محسوس ظاهر می شود. این اثر تا پایان هفتۀ دوم همچنان افزایش می یابد و آنچه که در پایان هفته دوم دیده می شود حداکثر میزان اثر بوتاکس است. بعد از گذشت ۶-۴ ماه اثر دارو به طور کامل از بین می رود که البته این زمان در افراد مختلف ممکن است مقداری متفاوت باشد.

بعد از برطرف شدن اثر دارو در صورتیکه تمایل داشته باشید باز هم می توانید مجدداً برای تزریق مراجعه نمائید.توجه داشته باشید تا وقتیکه واکنش آلرژیک شدید یا عوارض قابل توجهی نداشته باشید شما می توانید هر ۴ ماه یکبار بوتاکس را تزریق کنید. روشن است که اگر مجدداً تزریق نکنید وضعیت چین و چروکها مثل قبل از تزریق خواهد شد.

[/vc_column_text][vc_separator color=”green” border_width=”3″][/vc_column][/vc_row][vc_row top_margin=”none” el_id=””][vc_column width=”1/2″ top_margin=”none”][vc_single_image image=”3320″ img_size=”480×426″ alignment=”center” css_animation=”left-to-right”][vc_column_text css_animation=””]

لیزر کیوسوییچ

کیوسوییچ یک لیزر کاملا پیشرفته و تخصصی می باشد که با داشتن طول موج های ۵۳۲ و ۱۰۶۴ جهت بهبود موثر انواع لک های صورت و بدن ، ماه گرفتگی ، خالهای مادرزادی و همچنین پاک کردن تاتوی صورت و بدن به کار می رود .

جهت مشاهده نمونه کارها به گالری تصاویر مراجعه نمایید .

[/vc_column_text][vc_separator color=”green” border_width=”3″][/vc_column][vc_column width=”1/2″ top_margin=”none”][vc_single_image image=”3319″ img_size=”480×426 ” alignment=”center” css_animation=”right-to-left”][vc_column_text css_animation=””]

رفع لک

رفع انواع لک شامل لک های صورت ، لک و تیرگی دور چشم ، و انواع لک بدن توسط ترکیبی از لیزر کیوسوییچ ، مزوتراپی ، میکرونیدلینگ و  لیزر فرکشنال انجام میگردد .

[/vc_column_text][vc_separator color=”green” border_width=”3″][/vc_column][/vc_row][vc_row top_margin=”none” el_id=””][vc_column width=”1/2″ top_margin=”none”][vc_single_image image=”3327″ img_size=”480×426 ” alignment=”center” css_animation=”right-to-left”][vc_column_text css_animation=””]

لیزر موهای زائد

لیزر SHR جديدترين تكنولوژى در برداشت موهاى زائد ميباشد که مخفف Super Hair Removal میباشد که  با نتایج خارقالعاده و مساوی با دایود لیزر ولی با قیمت بسیار مناسب ارائه شده است که سرعت رفع موهای زاید را به دو برابر افزایش داده و با سرعت ۱۰ شات در ثانیه زمان انجام Total Body Hair Removal را به ۳۰دقیقه کاهش داده است . همچنین با تقسیم بندی مخصوص پوستهای آسیایی همراه با خنک کننده بسیار قوی و بدون درد و عوارض سوختگی نتایج بسیار موثری را نشان داده است.

تعداد جلسات مورد نیاز برای بدن ۴-۶ جلسه و برای صورت و گردن ۶-۸ جلسه می باشد .

[/vc_column_text][vc_separator color=”green” border_width=”3″][/vc_column][/vc_row][vc_row top_margin=”none” el_id=””][vc_column width=”1/2″ top_margin=”none”][vc_single_image image=”3425″ img_size=”large” alignment=”center” css_animation=”left-to-right”][vc_column_text]

مزوتراپی

مزوتراپی عبارت است از وارد کردن گروهی از مواد فعال بیولوژیک با سوزن‌هایی بسیار ریز به داخل پوست. این مواد می‌توانند شامل انواع ویتامین، دارو (مانند ماینوکسیدیل ) یا فاکتورهای رشد (مانند فاکتورهای رشد انسولینی) باشند. مزوتراپی نوعی روش درمانی تزریقی است که در تمام دنیا، به‌خصوص فرانسه، کاربرد زیادی در درمان‌های زیبایی دارد.

جهت جوانسازی ، رفع لک ، رویش مجدد موها و لاغری موضعی کاربرد دارد .

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″ top_margin=”none”][vc_single_image image=”3426″ img_size=”large” alignment=”center” css_animation=”right-to-left”][vc_column_text]

مزوتراپی رویش مو

مزوتراپى سر جهت درمان ريزش مو و رويش موى جديد مورد استفاده قرار مى كيرد.
در اين روش مقدار مناسب از كوكتل به عمق مشخص در پوست سر توسط سرنگ انسولين يا گان مزوتراپى تزريق مى شود.
 قبل از شروع كار با استفاده از كرم هاى بى حسى ،موضع بى حس مى گردد تا درد به حداقل برسد.
پروتكل درمان:
-هر هفته براى ٤هفته
-هر دو هفته براى ٢ ماه
-هر ماه براى ٣ماه
جمعا دوازده جلسه.
نتايج درمان به صورت بهبود سبوره و خارش،توقف ريزش مو و بهبود قوام مو بعد از جلسه ٤ و رشد موى جديد بعد از ماه ٢-٣ قابل مشاهده است.

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row top_margin=”none” el_id=””][vc_column width=”1/2″ top_margin=”none”][vc_separator color=”green” border_width=”3″][vc_single_image image=”3429″ img_size=”480×426″ alignment=”center” css_animation=”left-to-right”][vc_column_text]

میکرودرم ابرژن

میکرودرم ابریژن دستگاهی جهت رفع چین و چروک پوست،رفع ملاسما و کلیه لک های غیر مادرزادی پوست،رفع جای آکنه و کک و مک صورت،رفع سوراخ های ریز پوست،جوانسازی و شفاف سازی پوست،براق کنندگی و برگشت خاصیت کشسانی پوست،خارج کردن جوش های سرسیاه و سر سفید از پوست، و …استفاده می شود.

با این دستگاه حساس و پیشرفته جریانی از کریستالهای ظریف اکسید آلومینیوم روی پوست باعث لایه برداری سریع میشود. ضمنا یک مکش نیز روی پوست انجام می شود که باعث جمع شدن کریستال ها از سطح پوست و همچنین بهتر شدن جریان خون به منطقه و فعال شدن سلولهای فیبروبلاست و نتیجتا ترمیم و طراوت پوست می گردد.

بیشترین تاثیر میکرودرم ابرژن برای پاکسازی پوست می باشد که برای پوست های خشک ماهی یکبار و برای پوست های چرب هر دو هفته یکبار توصیه می گردد .

سایر خدمات ما : آر اف فرکشنال , بلفاروپلاستی , لیفت پلک با پلاسماجت , لاغری موضعی با دستگاه

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]